VIDEO: MAKEOVER dagen…

IMG_1003IMG_1038IMG_0977

Wuhuuuuu what a day – sindsyg god stemning, lækre kvinder (og en enkelt mand bag linsen) – og bare i det hele taget en FANTASTISK dag. Tre skønne kvinder havde vundet en  MAKEOVER fra top til tå med en samlet værdi på 14.600 kr og var derfor i dag inviteret til at komme ind til JEWLSCPH butikken for at få deres makeover. Zenz Organic Haircare stod bag hår og makeup, Stasia stylede med tøj, Elisabeth Gierus analyserede vindernes hud – og ja jeg kiggede på de PERFEKTE smykker. Sidst – men absolut ikke mindst – fotograferede Peter Dahlerup de tre vindere i deres bedste udgave – nemlig resultatet.

I videoen spurgte jeg da dagen gik i gang, hvad de tre vindere glædede sig mest til – og efter dagens “strabadser” ser vi på resultatet…..

SE VIDEOEN HER

Lad dig inspirere af videoen – og før/efter billederne – og glæd dig til mange flere billeder af de skønne kvinder næste uge;)

OBS: smukke chokolader ikk? Det er Chokochokoyeah der står bag de cool “logolader” – spiseligt, lækkert og smukt.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top